Liigu sisu juurde

Kõik on väljaõpe

3. märts 2022

Reisimine ja eriti puhkamine on keeruline kui samal ajal käib naaberhoovis sõda. Tahad või ei taha, silmade ees on ookeanilained ja kookospalmid aga mõtted liiguvad ikka lahingutele, millest mul on õnneks vaid teoreetilised teadmised.

Võib-olla teen ma päikesetõusust pilti aga võib-olla harjutan drooniga lendamist hämaras, isiku või sõiduki automaatset ja käsitsi jälitamist, testin aku kestvust tugeva tuulega, ühenduse püsimist puldi ja drooni vahel kilomeetrise ja pikema distantsi korral ning vee kohal lennates.

Võib-olla panen päikesevillile kreemi aga võib-olla õpin põletushaavade puhastamist, desinfitseerimist, erinevate ravimite mõju ja naharakkude taastumist, ümbermähkimise ja uuesti puhastamist vajadust.

Võib-olla ei oska me lennukis magada aga võib-olla harjutasin kurnatuse ja magamatuse mõju tegutsemisvõimele – 48h jooksul läbisin Tartu maratoni, 24h lennuseikluse, sõitsin 3h maanteel ja istusin seejärel maasturisse, et märgata ja läbi optika sihtida. Võin öelda, et silma teravuse ja tehnika käsitlemine kannatavad tugevasti unepuuduse korral. Hea teada nii sissitaktika arendamisel kui enda üksuse võimete adekvaatsel hindamisel.

Võib-olla sörgin ja pumpan liivas, et puhkusepiltidel kobedam välja näha aga võib-olla harjutan organismi jooksma ja hüppama sellise tempoga, et võitlusvõime pidevalt säiliks. Hapnikupuuduses keha ei suuda täpselt sihtida, pingutusest aeglaselt taastuv liha ei suuda järgmist sööstu või varjumist sooritada.

Sörk lainete piiril – iga sammuga vajud 3-10 cm liiva

Võib-olla passin liikumatult teleoptikaga kaameraga, et india siniraagist surematu šedööver salvestada aga võib-olla harjutan snaipripesas lamades parimat laskepositsiooni, mida on võimalik pikka aega hoida.

Kas oskusi läheb vaja Harkivis või Harkus, Mariupolis või Märjamaal, seda näitab aeg.

From → Sri Lanka

Lisa kommentaar

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: